Express Gönderim Hakkında

2014’ün Ocak ayından beri bahçemizin markası Ulysses Zeytinyağı olarak başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye en geç 48 saat içinde (Eğer bahçemizin bulunduğu Akhisar’a 1000 KM’den daha yakın ise 24 saat içinde) siparişlerinizi sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Pandemi, ülkemizin kargo firmaları için önemli bir sınav idi en az yara ile bu süreci atlattık hep birlikte. Yüzlerce paket arasında sadece 2 paketimiz adresine ulaşmadı. Bunu da sonra telafi ettik. Yaklaşık %99 başarılı teslimat oranı ile çalıştık salgının en ağır koşullarında.

Bir süredir Türkiye’nin yaklaşık 3/1’ine tekabül eden İstanbul’da “sizlere bahçemizin ürünlerini en hızlı nasıl ulaştırırız” sorusu üzerine düşünüyorduk. Bazı kurye firmaları ile iletişime geçtik ve projemizi paylaştık…

Temmuz 2020’den itibaren siparişlerinizi Express sayfamızda İstanbul’un her yerine maksimum 90 dakika içinde iletiyoruz. Bu bölüm şimdilik sadece İstanbul içi siparişlerimiz için çalışıyor. Sipariş verdiğiniz anda bir moto ya da araç kurye bizim belirlediğimiz 2 istasyon-depo noktamızdan birinden siparişinizi alıyor ve size teslim için harekete geçiyor. Tüm süreçler anlaşmalı kurye firmamız olan Banabikurye tarafından size SMS ile haber veriliyor.

Express sayfamızda mesai saatleri haricinde verilen siparişler ertesi gün sabah 10:00’da kuryeye teslim edilir. En geç 11:30’da size teslim edilir.

Bu sayfadaki ürünleri kapıda ödeme ile satın almak için lütfen 05354045108 no.lu whatsapp destek hattından bize ulaşın… Kapıda sadece nakit ödeme yapılabildiğini belirtmek isteriz. Kredi kartı ve banka kartı kapıda ödeme ile verilen siparişlerde kullanılmamaktadır. 

Havale / EFT yoluyla express sipariş vemek için de bize 05354045108 no.lu whatsapp destek hattından bize ulaşabilirsiniz.

Express bölümümüzde İstanbul dışı siparişler kabul edilmez. İstanbul dışından sipariş verebilmek için ana sitemizdeki “ürünler katalogunu” kullanabilirsiniz. İstanbul dışından gelen siparişler için standart kargo gönderimi yapılır.

Detaylı bilgi için bize her zaman 0535 404 51 08 no.lu telefondan ve ulysseszeytinyagi@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ulysses Zeytin Bahçesi’ne verdiğiniz destek için minnettar olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ercan Dalkılıç

WhatsApp Size nasıl yardımcı olabiliriz?